Нешка Робева има желание да загърби всички скандали в името на доброто на художествената гимнастика.
"Оттук нататък Нешка Робева няма да каже нито една дума, свързана с националния отбор по художествена гимнастика. Това е обет, който няма да наруша. Това каза легендарната ни треньорка в "Шоуто на Слави" по бТВ. Аз повече нямам място в този спорт. Имам много талантливи деца, включително и в "Левски", бях решила следващите 4 години да ги посветя на две от тях в художествената гимнастика. Не било писано", каза Нешка Робева.
"Извинявам се на колежките си, че ги нарекох овчедушни. Те не заслужават това. Те са продукт на нашето време", допълни още Робева.
ivan-doykin
на 30.11.2016 в 21:39:48 #2Нешка е политическа простит_тка
mоnkey
на 30.11.2016 в 10:32:15 #1Нешка става все по-противна. Обижда си колежките, забрави че се издъни с подкрепата за Бареков сега пък почна да лиже оная работа на учиндолския простак СлавитУ