Тимът на Вердер (Бремен) допусна изненадваща загуба в 31-я кръг на Бундеслигата. "Бременските музиканти" загубиха с 2:3 от Арминия (Билефелд) като гост и вече заемат третото място в класирането.

Домакините откриха резултата в 30-ата минута на двубоя с гол на Вестерман. Така Вердер се прибра в съблекалнята с гол пасив. В 59-ата минута на срещата Клозе изравни, но само две минути по-късно Кампер върна преднината на домакините.

Вердер стигна до второ равенство в срещата, след като Уго Алмейда изравни за 2:2 в 74-ата минута. Арминия спечели трите точки с победно попадение на Айглер в 79-ата минута. До края на срещата гостите не съумяха да преодолеят вратаря на Арминия и загубиха срещата.

В друга среща от кръга Енерги надигра Байер (Леверкузен) с 2:1. Домакините откриха с гол на Раду в 7-ата минута, но Кислинг изравни минута преди почивката. Нелеп автогол на Карим Аги в 85-ата минута даде победата на Енерги.