Байер (Леверкузен) не спести усилия в двубоя си от първия кръг на турнира за Купата на Германия.

Елитният състав отнесе четвърторазредния състав на Айнтрахт Нордестед с тежкото за понасяне и трудно за забравяне 7:0.

Снимка 495919

Източник: Twitter

Повече от впечатляващ бе фактът, че 6 от всички попадения бяха реализирани още преди края на 31-ата минута на срещата.

До 10-ата минута преднината на гостите вече бе 2:0, като Бендер откри в четвъртата минута, а още 6 след това Амири удвои преднината на състава си.

Байер (Леверкузен) взе нападател от Рома

Патрик Шик премина при "аспирините"

Аларио и едва 17-годишният Флориан Вирц покачиха на 4:0, с голове в 12-ата и 21-ата минути.

Арангис и отново Амири пък вкараха в рамките на около минута - между 30-ата и 31-ата и предимството на Леверкузен набъбна до впечатляващото 6:0.

Снимка 495920

В 77-ата минута Шик за последно разочарова стража на съперника, оформяйки крайното 7:0.