Селекционерът на Германия - Йоаким Льов коментира контролата с Франция, завършила при резултат 2:2. Бундестимът се добра до хикса в последната минута.

"Получи се много интересен и вълнуващ двубой на високо ниво. И двата отбора показаха силна игра. Хареса ми представянето ни след нулевото реми с Англия. И двете проверки бяха много полезни. Франция игра много силно. Подобни контроли ни дават важни уроци.

Германия и Франция завършиха 2:2

Късен гол спаси Германия от поражение срещу Франция (Резултати от контролите днес)

Двата тима завършиха 2:2 в Кьолн

Винаги е хубаво да се върнеш два пъти в мача. През първото полувреме бяхме леко нервни, но през втората част играхме доста по-добре. Франция е много опасен отбор.

Всеки треньор иска подобни контроли. Резултатът не е толкова важен, но е хубаво, че изравнихме в края. Така ще бъдем по-спокойни занапред. Но все пак резултатът не е толкова важен.

Като цяло съм доволен от годината. Спечелихме Купата на конфедерациите и не допуснахме загуба в квалификациите", заяви Льов.