Тимът на Хофенхайм записа втора поредна загуба тази седмица, след като преди няколко дни претърпя поражение от Лудогорец в мач за Лига Европа, а днес отстъпи на Фрайбург с 2:3 в мач от 7-я кръг на Бундеслигата.

Лудогорец победи Хофенхайм с 2:1

Поредна луда европейска вечер за Лудогорец! "Орлите" с героичен обрат над Хофенхайм! (ВИДЕО)

Дяков и Лукоки донесоха успеха на разградчани

Футболистите на Юлиан Нигелсман откриха резултата още в 14-ата минута чрез дебюнтанта Робин Хак, но Хофе бързо загуби контрола над срещата и 2 минути по-късно, Флориан Нийдерлехнер върна равенството на "Шварцвалд Щадион", а 120 секунди след изравнителното попадение, Чаалар Сойюнджю отбеляза първия си гол с екипа на мъжете.

Паскал Щенцел се разписа в 87-ата минута за 3:1, а Юлиан Шустер си отбеляза автогол малко преди края.