Байерн бележи ръст в продажбата на артикули
23.08.2007 15:07:35

Източник: Ройтерс
Франк Рибери е една от причините за засиления интерес към Байерн.
"Феновете се идентифицират напълно с този тим и с нашия клуб", заяви Карл-Хайнц Румениге, отдавайки ентусиазма им на новите попълнения Франк Рибери, Лука Тони и Мирослав Клозе, както и на летящия старт на отбора в Бундеслигата. В първите два кръга "баварците" постигнаха впечатляващи победи над Ханза като домакин (3:0) и над Вердер в Бремен (0:4).
Румениге изказа също своето задоволство от нарастването на оборота в клубния магазин. Мениджърът на тима Ули Хьонес потвърди неговите думи, като обяви ръст на продажби на артикули от 91,4% за юли спрямо същия месец миналата година. Само в деня на мача срещу Барселона от турнира за купата на Франц Бекенбауер, двубой, който бе и бенефис за полузащитника Мемет Шол, клубът реализирал приход от 250 хиляди евро от фенски сувенири.
liverpool4ever
на 24.08.2007 в 15:31:16 #5И аз бих отишъл, ако не си бях в България. Иначе ги гледах с Рощок в първия кръг.
Nazional
на 24.08.2007 в 13:55:53 #4Не знам за вас, ама аз утре съм на мача с Хановер в Мюнхен!
КомБат
на 24.08.2007 в 09:52:23 #3Специално с Рибери Байерн удариха кьоравото...нокага не съм им бил кой знае къв фен, но е факт, че сега са 2 класи над миналогодишния отбор.
liverpool4ever
на 23.08.2007 в 18:02:25 #2Впрочем истинските футболисти са много повече от двама, но мнението ти като незапознат много с футбола не ме учудва. Или може би национали като Швайнщайгер, Кан, Лам, Янсен не са истински футболисти? А Зе Роберто, който също е национал? Лусио?
daniele de rossi
на 23.08.2007 в 15:11:16 #1швестерите полудяха като видяха 2ма истински футболиста в отбора си