Отборите на Айнтрахт и Волфсбург завършиха 2:2 във Франкфурт в двубой от 23-ия кръг на Бундеслигата.

С гол на египтянина Омар Мармуш във втората минута на добавеното време домакините се добраха до равенство 2:2.

Двубоят започна ужасно за домакините, които допуснаха гол още във втората минута. Точен за "вълците" бе Максенс Лакроа.

Преднината на Волфсбург обаче не се задържа много дълго, тъй като в 14-ата минута Филип Макс се разписа за 1:1.

До почивката Волфсбург отново успя да излезе напред. Това стана с гол на Кевин Беренс в 36-ата минута.

След паузата Айнтрахт наложи натиск в търсене поне на изравнителния гол и така се стигна до продължението на мача, когато Мармуш спаси точката за домакините.

В класирането в Бундеслигата Айнтрахт е на шесто място с 34 точки, докато Волфсбург е на 14-а позиция с 25.