Маурисио Почетино дебютира с равенство 1:1 навън срещу Сент Етиен като треньор на френския хегемон Пари Сен Жермен. Аржентинският специалист замени начело на парижани Томас Тухел и гостуването на "Жофроа Гишар" от 18-ия кръг беше първият му мач начело на звездната селекция на столичани.

Маурисио Почетино: Дядо Коледа ми донесе подарък, това е възможността да изпълня мечтите си

Аржентинскят специалист бе безработен повече от година след уволнението си от Тотнъм

Двубоят не протече никак добре за ПСЖ. Домакините стигнаха до откриване на резултата в в 19-ата минута, когато се възползваха от грешка в отбраната на парижани и Ромен Амума успя да се възползва. ПСЖ реагира светкавично, като изравни само две минути по-късно.

Тогава Мойс Кийн направи 1:1, след като с удар от наказателното поле прекара топката между краката на стража на "зелените" Жеси Мулен.

След почивката играта продължи да е равностойна, а парижани стигнаха до най-добрата си възможност да стигнат до победата в 68-ата минута, когато Кийн не успя да намери вратата с удар от близка дистанция.

ПСЖ събира Лео Меси и Серхио Рамос в един отбор?