Тимът на Уелс се наложи категорично над гостите си от Лихтенщайн с 4:0 в контролна среща, която бе част от подготовката на островитяните за оставащите им мачове от квалификационната кампания за ЕВРО 2008.

Две от попаденията за Уелс баха дело на Джейсън Кумас. Полузащитникът на Уест Бромич откри резултата още в 8-та минута, а 6 минути по-късно отново той бе точен за 2:0.

Третото попадение за момчетата на Джон Тошак бе дело на Крейг Белами, който опъна противниковата мрежа в 77-та минута, а в последните секунди на срещата Уелс направи победата си разгромна, реализирайки четвърто попадение.

„В игра влязоха доста футболисти, които се справиха много добре. Винаги е добре да се поздравиш с успех” заяви след срещата голмайсторът Белами.

В друга контрола, играна тази вечер в Англия, тимовете на Австралия и Гана не успяха да се победят, като завършиха наравно – 1:1.

Точен за австралийците бе Джон Алойзи, който се разписа в 27-та минута от дузпа, но 15 мин. преди края Агого изравни резултата.