Второто ниво на турския футбол, където се подвизават родните футболисти Николай Димитров и Георги Сърмов,  привлече вниманието на всички с два доста интересни резултати. И  двете срещи приключиха при свещения за феновете на Левски резултат (7:2), което поражда доста съмнения.

Най-интересно е, че и в двата мача изразителните победи бяха за гостите. В първия мач Сакаряспор загуби от Болуспор, като до полувремето резултата  вече бе 1:4.Срещата между Букаспор и Тавсанли Линятспор  имаше още по-любопитен развой. Домакините от Букаспор водеха с 2-0 до почивката , след което получиха седем безответни гола през втората част.

Съмненията за манипулации са доста големи с оглед големия скандал с уредени мачове, който се разрази в края на миналия шампионат в Турция. Ще следим с интерес дали турската футболна федерация ще разследва тези две срещи.