Шампионът Рейнджърс победи с 2:1 Селтик на "Айброкс" в дербито на Глазгоу от седмия кръг на шотландската Висшата лига. Кени Милър се превърна в герой за домакините с две попадения в първия четвърт час на мача.

Милър откри резултата в осмата минута, когато беше изведен в чиста позиция от Крис Бойд и преодоля Артур Боруц с удар в долния ляв ъгъл на вратата на Селтик. Осем минути по-късно след дълъг пас на вратаря Алан МакГрегър отново Милър овладя на границата на наказателното поле и с прецизен удар направи 2:0 за Рейнджърс. В средата на първата част Селтик успя да намали. Саша Папач спъна Чжън Чжъ в пеналт, а Ейдън МакГийди беше точен от отсъдената дузпа.

През втората част гостите владееха повече топката и имаха териториално предимство, но защитата на Рейнджърс удържа. Така след три поредни нулеви равенства в лигата възпитаниците на Уолтър Смит записаха успех в голямото дерби и събраха 15 точки, за да се доближат на точка от лидера Селтик, който пък допусна първа загуба в кампанията. Трети е Хибърниън с 13 точки.