Рейнджърс пропусна шанса да оглави класирането в Шотландия след като в среща от петия кръг завърши 2:2 като гост на Килмарнък.

Стив Нейсмит осигури точката за домакините като изравни за 2:2 от дузпа в добавеното време на срещата. Алън Хътън игра с ръка в наказателното поле и съдията веднага посочи бялата точка.

Нападателят Крис Бойд, който беше привлечен точно от Килмарнък, изведе Рейнджърс напред две минути преди почивката, когато пое пас от хърватина Дадо Пършо и стреля ниско в левия ъгъл на вратата.

Фрейзър Райт отбеляза обаче първия си гол за Килмарнък в 63-та минута като с глава засече центриране на Гари Уелс от корнер. Райт тръгна към близката греда и там успя да изпревари вратаря Алън Макгрегър.

Бойд вкара втория си гол пет минути преди края на мача, когато овладя ново подаване на Пършо в лявата част на наказателното поле и с нисък удар направи 2:1.
В добаваното време Хътън игра сръка при центриране на испанеца Давид Фернандес и Нейсмит стреля силно и високо за 2:2.