Кристиано Роналдо реализира ново попадение за саудитския Ал Насър, този път в азиатската Шампионска лига при домакинската победа с 3:1 над таджикистанския Истиклол. Това е втора поредна победа в континенталния турнир за Ал Насър, който заема първо място в група "Е" с 6 точки.

Гостите откриха резултата минута преди края на първото полувреме чрез Сенин Себай.

Втората част започна с мощен натиск на домакините, а Истиклол задържа аванса си до 66-ата минута, когато Кристиано Роналдо с елегантен завършващ удар направи 1:1, след грешка в защитата на узбеките. Така през новата кампания Роналдо има общо 11 попадения във всички турнири, а този е негов първи гол в Шампионската лига на Азия. Последваха нови две попадения на  Андесон Талиска. 6 минути след гола на Роналдо бразилецът направи 2:1, а малко по-късно оформи и крайния резултат.