Българският нападател Цветан Генков игра само през първото полувреме на мача на неговия Динамо (Москва) срещу СКА (Ростов на Дон) в турнира за купата на Русия. Динамо спечели с 2:0 и се класира за четвъртфиналите на турнира, а Генков не успя да продължи през втората част заради контузия, която получи още в 4-ата минута. Той беше заменен от Дмитрий Комбаров.

Марчин Ковалчик откри резултата за Динамо в 11-ата минута, а в 81-ата Александър Кержаков направи 2:0. Още в 20-ата секунда Генков едва не се самоконтузи след опит да стреля, а в 30-ата минута той претендираше за дузпа. Генков и Кержаков направиха двойно подаване в наказателното поле, след което българският нападател падна, но съдията не уважи претенциите му.