Виляреал се класира за групите на Шампионската лига, след като победи на „Ел Мадригал" Одензе с 3:0.

Датчаните се наложиха в първата среща с 1:0, но преднината им се оказа твърде рехава, пред неуморните в тази среща играчи на „жълтата подводница".

През целия мач испанците владееха инициатива, а датчаните рядко помисляха за атаки. Срещата започна по-добре за домакините, които се хвърлиха да отбелязват голове. Опасни удари на звездата на домакините Джузепе Роси, обаче бяха спасени от вратаря на Одензе.

През втората част, играчите на „жълтата подводница" продължиха да атакуват мощно, за сметка на датчаните, които рядко минаваха центъра. В 50-ата минута логичното се случи и Виляреал достигнаха до гол. Попадението стана дело на Джузепе Роси след брилянтна асистенция на Нилмар.

16 минути по-късно отново Роси удвои преднината за „жълтата подводница". Минути по-късно гостите останаха с човек по-малко след като втори жълт картон получи Кадри. В 80-ата минута Виляреал убиха интригата след като достигнаха до трето попадение. Този път автор на гола стана Карлос Марчена.

До края на срещата, играчите на испанския тим създадоха още няколко отлични положения за гол, но опитите им този път не бяха успешни.

Така Виляреал се класира за груповата фаза на Шампионската лига, докато Одензе ще продължи в групите на Лига Европа.