Нова версия разкри каква е основната причина треньорът на Литекс Станимир Стоилов да започне кампанията за отлагане на кръга със седмица, твърди Меридиан мач. Именно след негов сигнал СТК пренасрочи старта на сезона на 6 март.
Източник от обкръжението на Мъри довери , че треньорът искал френския нападател на ловчанлии Уилфред Нифлор да влезе във форма след дълго лечение на контузия, за да може да подсили атаката на тима.
Наставникът на ловчанлии разчита на Нифлор като основен голмайстор и на практика няма равностойни варианти в предни позиции. Французинът игра за ловчанлии за първи път в събота при победата с 4:0 над Свиленград. Високите цели на „оранжевите“ изключват издънка в трудния мач със Славия при подновяването на сезона. Именно Нифлор бе един от голмайсторите при успеха над „белите“ през есента.
zlobul11
на 02.03.2009 в 16:19:14 #4с гигов и ганчев в управата на бфс ,нищо няма да ме учуди от сега нататък
marata3
на 02.03.2009 в 13:02:33 #3Ловеца, стига с твойта селяния
skor_pion
на 02.03.2009 в 13:00:15 #2Що за глупост е тази "новина"?
loveca
на 02.03.2009 в 12:24:33 #1Ехехе тънки провокацийки за големи балами. Дали ще има поредното селяшко изрязване и под тази тема,