Тотнъм спечели група " J" на Лига Европа след като победи Антверп. "Шпорите" се наложиха с 2:0 у дома, заемайки лидерското място с 13 точки.

С един пункт по-малко има белгийският тим, който също продължава напред в турнира. ЛАСК и Лудогорец отпадат от надпреварата, като австрийците имат 10 точки, докато българският шампион завършва по безславен начин с 0 точки.

Лудогорец загуби с 1:3 от ЛАСК (Линц) в Лига Европа

Загуба поредна... Лудогорец е кръгла нула в Лига Европа

Пламен Илиев спаси дузпа, но ЛАСК срази "орлите" с 3:1

В мача на "Тотнъм Стейдиъм" първото попадение падна в 57-ата минута. Тогава Карлуш Винисиус чукна топката в мрежата почти от голлинията след като тя попадна в крака му от щастлив рикошет. В 71-ата минута резултатът вече беше 2:0 след като Джовани Ло Сео пое отличен пас в наказателното поле, оставайки сам срещу вратаря за 2:0.

До края на мача не се стигна до нови попадения и така Тотнъм финишира на лидерската позиция.