В двубой от група "Н" Селта не успя да победи Айнтрахт у дома и двата тима завършиха 1:1.

Гостите от Франкфурт бяха с намален състав близо 30 минути след червения картон на Майер, но испанците не успяха да се възползват от числовото си предимство.

Перера даде преднина за домакините в 11-та минута след изстрел с глава.

Отговорът на Айнтрахт не закъсня и 6 минути по-късно Хубер се разписа за 1:1.

След тази среща Айнтрахт продължава да е без поражение в Испания за Купата на УЕФА в своята история.

В другата среща от групата Нюкасъл изненадващо победи с 1:0 Палермо в Сицилия. Въпреки по-силната игра на италианците, единственото попадение бе дело на Алберт Луке, който в 37-та минута простреля вратата на Палермо.

И двата тима започнаха двубоя предимно с резерви, през второто полувреме Франческо Гуидолин пусна в игра Ди Микеле, който обаче не успя да помогне на тима си да се добере до нещо повече.