Отборът на ПСВ Айндховен записа грешка стъпка в Лига Европа, след като в трета среща от Група F не успя да победи у дома скромния тим на АИК. Двубоят завърши наравно - 1:1.

Шведите сензационно откриха резултата чрез Карикари в 61-ата минута. Крайното 1:1 осигури Ленс с гол в 80-ата минута. Станислав Манолев, който през последните месеци се представя страхотно в двубоите за националния отбор на България, отново не попадна в сметките на ПСВ. Българинът бе в групата, но остана на пейката през всичките 90 минути.

В другата среща от тази група също имаме изненада. Днипро разгроми с 3:1 Наполи. Домакините вкараха 3 безответни попадения до 65-ата минута, преди в края на мача Единсон Кавани да върне един гол от дузпа.

Така украинците продължават да бъдат с пълен актив от 9 точки след 3 изиграни двубоя. На втора позиция е ПСЖ с 4 точки, следван от Наполи (3) и АИК (1).