Капитанът на националния отбор Ивелин Попов наскоро игра срещу Валенсия в Лига Европа. Попето и Кубан бяха в една група с испанците. Нападателят коментира впечатленията си от "прилепите", които са следващият съперник в турнира на родния Лудогорец.

"Първият мач в Краснодар до 60-ата минута бяхме равностойни. Изтървахме няколко положения. Една вратарска грешка ни попречи да взмеме нещо от този мач. Във втория мач завършихме 1:1. Подобно на първия изпуснахме доста положения, но този път през второто полувреме", каза Попето пред "7 дни спорт".

"Валенсия е добър испански отбор. Комбинира ниско по тревата, с хубави движения по средата на терена. В крайна сметка мисля, че ще се получи добър двубой между тях и Лудогорец. Това, което най-много ми направи впечатление, е, че когато загубят топката в средата на терена, между крайните и централните защитници се отваря пространство.

Трудно се прегрупират при грешка в централната част. При контраатаки могат да се получат интересни неща. Въпреки тези грешки халфовата линия ми направи добро впечатление. Като цяло Валенсия са тактически добре построен отбор", добави Попов.