Олимпик Марсилия загуби шанс да продължи на 1/16-финал в Лига Европа. В предпоследен двубой от Група „С" французите претърпяха домакинска загуба с 0:1 от Фенербахче.

Единственото попадение в двубоя реализира Бекир Иртегюр в края на първата част. Победата бе 4-а за турците, които очаквано са лидери в групата с актив от 13 точки.

На второ място в групата ще завърши тимът на Борусия Мьонхенгладбах, който победи с 2:0 АЕЛ Лимасол. По този начин германският т

им събра на сметката си 8 точки, с 3 в повече от Марсилия. Германците обаче имат по-добри показатели в директните двубои и ще продължат напред без значение как завършат последните срещи в групата.

Тази вечер попаденията за Борусия вкара Игор де Камагро, който се разписа в самия край - 79' и 90'-а минути. Лусиано Бебе от състава на АЕЛ пък получи червен картон в 75-ата минута.