Отборът на Бней Йехуда загуби с 2:4 срещу Апоел Кфар Саба в първи мач за Тото купата в Израел.

За съперникът на Локомотив (София) в турнира за Купата на УЕФА се разписаха Харвия Ковачевич в 15-ата минута със свиреп шут от 25 метра и Барак Бадаш  в 38-ата минута за 2:2.

В 50-ата минута бе изгонен нигерийският вратар на Бней Йехуда Винсънт Ениеама. Той фаулира съперников нападател в наказателното поле.

Още в 16-ата минута контузия получи хърватският халф Мате Батурина, който бе заменен от Ели Битон.

Бней Йехуда „приема" Локо на неутрален терен на 10 август в словашкия град Сенец. На мача присъстваха съгледвачи на "железничарите", водени от Владимир Лалов.