Турнир: Лига Европа Стадион: "Камп Ноу", гр. Барселона (Испания) Зрители:
90+21′

КРАЙ НА МАЧА!

90+20′

ГОЛ ЗА БАРСА! Депай се разписа от дузпата. Вратарят изби, топката се отби в горната греда и тупна на сантиметри зад голлинията!

90+9′

Дузпа в полза на Барселона. Еван Н'Дика е изгонен с втори жълт картон.

90+3′

Каква възможност за Барса! Араухо бе много близо до попадение, но ударът му с глава не беше сполучлив.

90+1′

ГОЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Бускетс намали след плътен удар от границите на наказателното поле!

85′

Попадение на Бускетс не бе зачетено заради засада.

80′

Камада преодоля двама защитници и опита късмета си от границата на наказателното поле, но ударът му прелетя точно до дясната греда.

80′

Феран Торес отстъпи мястото си на Мемфис Депай

80′

Рафаел Боре напуска, влезе Йенс Хауге

70′

Люк де Йонг замени Ерик Гарсия

67′

ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ! Германците все по-уверено гледат към полуфинала! Костич получи топката отляво в наказателното поле и с коварен удар прати топката в долния десе ъгъл на вратата. Домакините са в нокаут!

60′

Съдията прегледа ситуация за дузпа в полза на Барселона. Такава няма. Играта е временно прекъсната заради проблеми на техническата връзка на съдията с асистентите му.

58′

Каква възножност за гостите! Немският тим предприе светкавичка контраатака, завършена от Линдстрьом, който отправи много опасносен удар към далечния ъгъл на Тер Щеген, но вратарят изби.

Снимка 570707

52′

Жорди Алба направи грубо влизане срещу съперник. Айнтрахт получи пряк свободен удар. Костич изпълни, но топката прелетя в аут.

46′

Педри е контузен и заменен от Де Йонг.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

37′

ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ! Домакините са в нокаут. Боре получи извеждащо подаване и напредна, освободи си пространство и шутира от далечно разстояние. Феновете на тима, които са многобройни, изпаднаха в екстаз, виждайки топката да се забива в горния ляв ъгъл за 0:2!

35′

Кнауф стигна до изгодно положение след като излъга отбраната на Барселона и отправи изстрел, който обаче не затрудни вратаря на Барса.

30′

Барселона поема инициативата и опитва натиск. Ще стигнат ли каталунците до изравнително попадение?

Снимка 570704

28′

Гави получава жълт картон.

24′

Жълт картон за Якич.

Снимка 570703

18′

Араухо засече отбита топка след изпълнение на Алба на пряк свободен удар и отигра към мрежата под напречната греда, но Кевин Трап направи великолепно спасяване.

9′

Много добра възможност за Барселона. Обамеянг засече отлично подаване на Дембеле, но бившият играч на Арсенал прати топката малко над вратата.

4′

ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ! Костич е точен от бялата точка.

3′

Дузпа за Айнтрахт след като Гарсия повали Линдстрьом!

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

7 Дембеле О. 2 Н'Дика О.
22 Мингеса О. 17 Роде С. (К)
11 Траоре 22 Чандлър Т.

Барселона приема Айнтрахт (Франкфурт) в ревашнша от 1/4-финалите на Лига Европа. Срещата на "Камп Ноу" започва в 22:00 часа българско време.

Всички очакваха каталунците да са с аванс от първата среща в Германия, но играчите на Шави Ернандес трябва са е доволени, че не се оказаха с пасив след този двубой.

Пике виси за реванша с Айнтрахт

Първият мач между Барса и Айнтрахт завърши наравно 1:1

Айнтрахт бе отборът, който отправи двойно повече удари от противника и пръв излезе напред в резултата. Сравнително бързо обаче Барса изравни, а в оставащото време никой не се разписа.

В неделя Барселона отново не сбърка в испанската Ла Лига и записа седма поредна победа, който оставя тима на втората позиция в класирането на първенството. Леванте оказа сериозна съпротива, отбелязвайки две попадения от дузпа, а победният гол на Люк де Йонг падна чак в 92 минута.

Айнтрахт пък не спечели за трети пореден двубой от немската Бундеслига, като отново разочарова на собствен терен. Отборът отстъпи с 1:2 пред Фрайбург.

Шави: Барса трябва да бъде страхотен отбор във всичко

"Това ще бъде крачка напред към една от целите на сезона"