Етър разгроми със 7:0 Партизан (Червен бряг) в генерална репетиция за първия официален мач срещу Левски (Лом) в понеделник.

След двубоя, старши треньорът на "виолетовите" - Веселин Великов - сподели мнението си за победата и очакванията си за старта на сезона.

"Всички футболисти играха по едно полувреме. Доволен съм, това, което искахме да се получи, се получи. Дано имаме късмета и шанса в понеделник срещу Левски (Лом) положенията, които създаваме, а съм сигурен, че няма да са малко на брой, поне половината да ги реализираме.

Етър излиза с новите екипи срещу Партизан (Червен бряг) днес

Преди мача е и официалното представяне на отбора

Срещу Левски (Лом) ще е по-трудно, но видяхте, че и днес Партизан беше до първия гол. Аз съм сигурен, че вкараме ли в първите минути, ще ни бъде много по-лесно. Етър е готов за битки, очакваме единствено победа и нищо друго в този мач не ни интересува", коментира Великов.