Халфът на Етър Красимир Станоев се разписа от дузпа при победата с 2:0 над Дунав като гост.

"Мисля, че през първото полувреме превъзхождахме отбора на Дунав, макар и играта да беше повече в центъра на терена и да имаше повече единоборства. В първите 15 минути на второто полувреме те имаха превес, но после успяхме да ги затрудним с контраатаки и заслужено спечелихме.

Ако трябва да съм честен, не съм щастлив, че вкарах на Дунав. Тук прекарах хубави 2 години, но в крайна сметка съм професионалист и сега защитавам други цветове. Колкото и нескромно да звучи, бях сигурен, че ще отбележа.

Треньорът за този мач искаше да смени схемата. Аз съм длъжен да следвам указанията му. Няма значение в каква схема играем.

Имаме много добри футболисти като индивидуалности, а също така и хубав колектив. По тази причина се надявам да тръгнем нагоре", заяви Станоев.

Етър победи Дунав с 2:0 като гост