Жълт картон за Цветомир Тодоров.

75′

Славия можеше да изравни веднага! Удари на Велев и Чиги срещнаха гредите!

74′

ГОООЛЛЛ ЗА ЕТЪР! Центриране от корнер завърши с нов автогол, този път на вратаря Стериакис - 2:1!

73′

Жълт картон за Андреа Христов.

71′

Жълт картон за Галин Иванов.

70′

Ндонг заменя Буров.

68′

Калоян Кръстев е изведен сам срещу Христо Иванов, но ударът на голмайстора на Славия минава до вратата!

63′

Мба заменя Димитров.

62′

Домакините искат дузпа за фаул срещу Бадара, но Никола Попов е категоричен, че такава няма.

61′

Цветомир Тодоров заменя Георги Сърмов.

59′

Жълт картон за Сашо Александров.

58′

ГОООЛ ЗА ЕТЪР! Домакините изравняват, след като Стоянов центрира успоредно на голлинията, където Абуд Омар си отбеляза автогол - 1:1!

54′

Нов шанс е пропилян от Етър. Никола Колев се пребори за топка отляво в половината на Славия, намери Бадара, който подаде на Иван Стоянов, позиционирал се около точката на дузпата, но ударът му минава далеч от целта.

50′

Никола Колев изведе добре Иван Стоянов отдясно в наказателното поле, опитният футболист стреля по диагонал, но топката профуча до страничната греда на вратата на Славия!

47′

Удар на Сърмов от около 20 метра фронтално срещу вратата, топката минава встрани.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Иван Минчев пропуска да накаже Етър за втори път! Техничарят получи топката на точката на дузпата, но вместо да я прати в мрежата, щеше да прехвърли стадиона.

44′

Добра контраатака на Славия, при която Кръстев нахлу отляво в наказателното поле, бе спряна от Яни Пехливанов.

41′

Иван Стоянов заменя контузения Веско Минев.

40′

Омар Абуд опита да изненада от доста далечна дистанция Христо Иванов, който въпреки че изпусна топката първоначално, успя да я запази в свое притежание.

33′

Жълт картон за Стефан Велков.

32′

Домакините овладяха центъра на терена, показват интересна комбинативност, но бъркат в последния пас.

24′

Жълт картон за симулация на Калоян Кръстев.

22′

Центриране на Димо Атанасов намери Сашо Александров на удобна позиция в наказателното поле, но ударът с глава на защитника мина над вратата.

19′

Голът определено обърка домакините, което води до редица грешки в опит да бъде изнесена играта в половината на Славия.

14′

Жълт картон за Бадара.

13′

ГОООЛЛЛ ЗА СЛАВИЯ! Калоян Кръстев открива резултата, след като бележи с глава при центриране от корнер!

12′

Остро центриране пред вратата на Христо Иванов, който избива топката далеч от опасната зона.

8′

Гостите имаха възможност да оргинизират добра контраатака, но Галин Иванов центрира прекалено силно и неточно към Калоян Кръстев в наказателното поле.

4′

Първият шанс в мача е за Етър! Отлична атака на домакините завърши с остро центриране отляво на Почански, който намери Бадара на близката греда, но ударът на нападатеял е избит от Стериакис!

1′