Отборът на Тотнъм продължава с неубедителното си представяне от началото на сезона. "Шпорите" и днес не съумяха да се доберат до успех в своя временен дом "Уембли" завършвайки 1:1 с Бърнли.

Гостите пък продължават с успешните си визити в английската столица, след като в първия кръг шокираха и шампионите от Челси с успех 3:2.

Снимка 309775

Като цяло Тотнъм имаше превес в срещата и сякаш логично откри резултата малко след почивката. Деле Али се оказа най-съобразителен при едно меле пред Том Хийтън и отблизо наказа колегата си от английския национален отбор.

В оставащите минути домакините имаха поне няколко отлични възможности, чрез които да затворят мача в своя полза. С непростими пропуски обаче изпъкнаха лидерите Деле Али и Хари Кейн, което в крайна сметка се оказа фатално....

Когато всички си мислеха, че победата ще бъде за "шпорите", студен душ обля всички на "Уембли" в 92-ата минута. Фантастичен пас на Роби Брейди разсече неориентираната отбраната Тотнъм и топката достигна до Крис Ууд, който от няколко метра не остави никакви шансове на Юго Лорис.