Кристъл Палас успя да измъкне победата от Саутхемптън в тазвечершния мач от поредния кръг във Висшата лига. Гостите записаха успех с 2:1.

Шейн Лонг откри резултата в 17-ата минута, промушвайки топката между вратаря за 1:0. За съжаление, това бе и най-интересната ситуация за първата част.

През второто полувреме Джеймс МакАртър възстанови равенството, след като остави стража на домакините безпомощен със силния си шут. В 80-ата минута, Таунзенд направи обрата пълен, след като бе изведен по чудесен начин и от границата на наказателното поле отправи мощен удар, правейки резултата 2:1.

Тотнъм победи Суонзи с 2:0

Тотнъм си проби път към Топ 5 след победа над Суонзи (ВИДЕО)

"Шпорите" са на 4 точки разлика от Ливърпул

След тази загуба, "светците" заемат 16-ата позиция във временното класиране с актив от 20 точки, докато Палас е 14-ти с 22.