Сапунката с Карлос Тевес е към своя край. Очаквано или не, скандалният нападател ще остане в Манчестър Сити до края на сезона. Новината потвърди лично агентът на футболиста Киа Жоорабчиян.
„Сити иска да продаде Карлос Тевес, но на определена цена. Имаше три отбора, които се интересуваха от него през зимата", коментира Жоорабчиян пред „Толк Спорт", визирайки интереса на Милан, Интер и ПСЖ.
„Единствено ПСЖ бяха готови да задоволят финансовите изисквания на Сити. Подобен трансфер обаче ще може да се осъществи най-рано през лятото. Този клуб (ПСЖ) има страхотни планове за бъдещето и не виждам защо Карлос да не премине там.
Другите отбори не бяха склонни да платят исканата сума заради факта, че няма да могат да използват футболиста в Шампионската лига този сезон. Сега за Тевес остава да изчака още 3 месеца и половина и тогава ще видим какво ще се случи", каза още футболният импресарио.
Жоорабчиян директно нападна мениджъра на „гражданите" Роберто Манчини за „невъзможната ситуация", която е създал около Тевес.
„След двубоя в Мюнхен Карлос бе наказан 2 седмици да тренира с втория отбор. Той изпълни наказанието, но това не беше достатъчно за Манчини, той просто не го искаше повече в състава си. Манчини може да си върши работата добре, но не може да се отрече, че се държа недопустимо с някои от звездите на отбора. Тевес не е единствен. Спомнете си отношението му към Емануел Адебайор. Ами към Крейг Белъми или Уейн Бридж...това просто е нереално. Малко са мениджърите в света, които могат да се отнесат по подобен начин с футболисти от този калибър", коментира още Жоорабчиян.
Все пак до затварянето на трансферния прозорец остават няколко дни, в които не е изключено сапунката около Тевес да придобие друг сценарий и футболистът все пак да напусне Манчестър Сити още през зимата.
steiner
на 28.01.2012 в 02:57:00 #6Карлос Тевес, който заради бунта си в Сити е загубил 11 млн. евро от глоби, спрени заплати и премии, рискува да понесе още финансови загуби, съобщи „Мирър”. Юристите на Гражданите проучват основанията за съдебен иск за 14,3 млн. евро. Според клуба толкова е паднала трансферната цена на футболиста заради неговия бунт и завръщането му без разрешение в Аржентина през ноември. Миналото лято Коринтианс предложи на Сити 37 млн. паунда (над 44 млн. евро) за Тевес, докато в момента Гражданите са му сложили цена от 25 млн. паунда (29,8 млн. евро), която никой не иска да плати. Разликата между цената му през лятото и сегашната е размерът на компенсацията, която клубът може да предяви към него в съда. сапунката май ще се превърне в древногръцка трагедия
steiner
на 27.01.2012 в 22:31:49 #5Край на сапунката с Карлос Тевес има още 4 дена.
maldinesta
на 27.01.2012 в 20:21:17 #4И официално Макси е футболист на Милан.
maldinesta
на 27.01.2012 в 20:18:40 #3Според Скай Сити са отказали последната оферта за Тевез. Според Гадзетата Макси Лопез е футболист на Милан.
maldinesta
на 27.01.2012 в 20:10:40 #2Майор, ако шефът на Милан е смешен какво да кажем за чифутите начело на твойто отборче???
Инфо от последните минути - май ще има сделка, колкото и да не ми се иска да го вземем тоя маймун. Поне ще свърши работа в напечената Серия А.
maldinesta
на 27.01.2012 в 19:22:31 #1Все още се преговаря за Тевез поне от страна на Галиани и Мубарак. След няколко часа би трябвало да има повече яснота.