Тотнъм победи Уест Хям в лондонското дерби на кръга във Висшата лига. "Шпорите" се наложиха над "чуковете" с 3:2 на "Уайт Харт Лейн". Така Тотнъм прекъснаха серията от четири поредни равенства в елита на Англия и са на 5-о място в класирането с 24 точки.

Първото попадение падна в средата на първата част, когато Антонио изведе гостите напред с премерен удар.

Дебютантът за "шпорите" Дани Уингс отбеляза в 51-ата минута, връщайки интригата в мача. В 68-ата минута бе отсъдена дузпа в полза на гостите, а Ланзини бе точен от бялата точка.

Хари Кейн направи обрата пълен, разписвайки се в 89-ата. В добавеното време звездата се разписа и от бялата точка след като бе отсъдена дузпа за тима му. В последната минута на добавеното време Уинстън Рийд получи втори жълт картон и бе изгонен.

След този мач Уест Хям остава на незавидната 17-а позиция с 11 пункта.