Отборът на Бърнли поднесе изненадата в ранния неделен двубой от програмата на Висшата лига. "Виненочервените" разбиха като гост Уулвърхямптън с 4:0 и се отдалечиха на девет точки от зоната на изпадащите.

Този следобед момчетата на Шон Дайш буквално летяха по терена и бяха пълновластни господари на "Молиню".

Челси победи като гост Уест Хям с 1:0 във Висшата лига

Вернер се отпуши, а Челси ликува с безценна победа в битката за Топ 4

"Сините" взеха градското дерби с Уест Хям

В герой за своите се превърна нападателят Крис Ууд, който още до почивката реализира хеттрик в мрежата на "вълците". На два пъти той се възползва от асистенция на Дуайт МакНийл, а веднъж получи пас и от Мат Лоутън.

Бърнли не отстъпи и след паузата, като в 49-ата минута гол на Видра беше отменен след намесата на ВАР. Тогава системата показа, че чешкият национал се е намирал в положение на засада.

Уотфорд се завърна във Висшата лига

"Стършелите" си гарантираха второто място в Чемпиъншип

Крайното 0:4 оформи Ашли Уестууд пет минути преди последния съдийски сигнал. Уулвс пък дори нямаха възможността да блеснат и с почетно попадение, пропускайки главно чрез Уилиян Жозе и Даниел Поденсе.