Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:

Край на мача.

90+5′

Бернардо Силва получава жълт картон.

90+3′

ГОЛ! Родри! Футболистът връхлетя върху отскочилата топка в наказателното поле и преодоля вратаря с удар в долния ляв ъгъл.

90′

Шест минути добавено време.

87′

Рияд Марез реши да шутира, но опитът му не успя да застраши Рамсдейл, след като топката беше блокирана от защитата на домакините.

84′

Букайо Сака е заменен от Мохамед Елнени.

78′

Играчите на Сити задържат топката в свое притежание, разменяйки си къси пасове и търпеливо очакват грешка в защитата на Арсенал.

71′

Александър Лаказет излиза от терена, а Емил Смит Роу влиза на негово място.

69′

Роб Холдинг получи жълт картон за грубо влизане.

64′

Букайо Сака получава жълт картон.

63′

Илкай Гюндоган влиза в игра, Габриел Жезус напуска.

63′

Мартин Йодегард е заменен от Роб Холдинг.

Снимка 558897

59′

Габриел получи втори жълт картон от съдията Стюърт Атуел. Лондончани остават с човек по-малко.

Снимка 558895

58′

Съдията показва жълт картон на Габриел.

57′

ГОЛ! Рияд Марез е точен от бялата точка!

55′

Дузпа! Гранит Джака игра непозволено в наказателното поле и след консултация с ВАР съдията Стюърт Атуел посочи бялата точка.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Отличен пробив от страна на Габриел Мартинели завърши с изстрел по диагонала. Топка не намери рамките на вратата.

39′

Габриел Мартинели шутира от линията на пеналтерията. Топката преминава на сантиметри от дясната греда

31′

ГОЛ! Букайо Сака! След разиграване в средата на терена, топката стигна до Киърън Тиърни, който напредна отляво. Защитникът подаде към Сака, който се намираше около границата на наказателното поле. Футболистът шутира директно, пращайки кълбото в левия ъгъл на Едерсон.

Снимка 558894

24′

Играчите на Арсенал се опитват да се противопоставят на пресата, която налагат гостите.

19′

Хитро подаване стигна до Кевин де Бройне, който опита да преодолее вратаря от средно разстояние, но топката профуча покрай дясната греда.

Снимка 558893

17′

Габриел Мартинели получи топката на наказателното поле и шутира към долния ляв ъгъл на вратата. Едерсон обаче извади добър рефлекс и спаси.

11′

Спортно положение. Едерсон не наложи да излезе и да избие топката от краката на Мартин Йодегор, който в последствие падна на тревата. Остана съмнение, че вратарят така и не успя да играе с кълбото. Съдията Стюърт Атуел не посочи бялата точка, след като се консултира с ВАР.

Снимка 558891

4′

Рахийм Стърлинг се втурна на пробив, но не успя да стигне до голова ситуация, след като съперников защитник му отне топката.

1′

Начало на мача. Стюърт Атуел ще ръководи днешната среща.