Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:

117′

Засада на Каранга.

Футболистът на "червените" остана на сантиметри от гола в тази ситуация.

109′

Натанаел е изгонен с директен червен картон, за удар в лицето на съперников състезател.

105′

Старт на втората допълнителна част в мача.

105′

Край на първото продължение.

101′

Кампаняро сменя Анисе.

97′

Жълт картон за Манолев.

95′

ГООООООООООООООООООООООЛ!!!

2:1 за ЦСКА!

Попадение на Десподов след страхотна асистенция на Каранга.

90′

Започва първото продължение в срещата.

90′

Край на редовното време.

Започват продължения.

85′

Фернандо Каранга повали състезател на Лудогорец на терена.

Нарушение на тарана.

Без санкция за състезателя на "армейците".

83′

Натанаел избива топката от самата голлиния!

Със задна ножица!

Страхотно положение за домакините.

78′

Жълт картон за Малинов.

73′

Отменен гол за Лудогорец.

Отсъдена е засада.

69′

Жълт картон за Каранга.

65′

През второто полувреме определено Лудогорец е по-добрият състав на терена.

Нещо се случи с постройката на "армейците"...

62′

Феновете на ЦСКА не спират да подкрепят тима си!

61′

ГРЕДА!

Лукоки прехвърли Черниаускас, но топката се отби в гредата и излезе!

Малшанс за Лудогорец!

58′

Няколко тежки влизания на състезатели и на двата тима.

Без нови официални предупреждения.

Снимка 329077

53′

Натанаел стреля опасно към вратата на "червените" от статичното положение!

Гол не пада.

52′

Барт задържа Мисиджан, който излизаше сам срещу вратаря.

Жълт картон за бранителя.

Футболистите на гостите претендират, че Кабаков е трябвало да вдигне червен картон.

51′

Феновете на ЦСКА освиркват всяко спорно положение в половината на домакините.

Напрежението се покачва.

48′

Хвърлените десетки ленти на терена от феновете на ЦСКА забавиха старта на вторите 45 минути.

47′

Меркадо сменя Енрике.

46′

Дяков сменя Горалски.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме не разочарова феновете по трибуните, като двата тима се "захапаха" от самото начало.

"Червените" поеха инициативата в срещата в самото й начало и на два пъти бяха близо до гола, но късметът не беше на страната на Каранга и Десподов.

В 10-ата минута Николай Бодуров счупи с всичка сила двете нули на таблото, като с удар от около 30 метра не остави никакви шансове на вратаря на Лудогорец. Бранителят на "червените" определено може да претендира, че е реализирал Гола на сезона, след като накара дори Херо да се хване за главата.

Напрежението на терена ескалира в няколко отделни случая, като при един от тях Вандерсон атакува едно от момчетата, отговарящи за връщането на топката в игра. Бразилецът беше официално предупреден за действията си.

Десет минути преди почивката Лудогорец изравни. Точен за разградчани беше Козмин Моци, който се разписа от бялата точка, след като "орлите" получиха право да изпълнят дузпа.

Непосредствено след това Каранга и Десподов можеха да възстановят предимството на "армейците", но топката се отби в рамката на "зелената" врата.

Така или иначе нова промяна в резултата, до почивката, не беше регистрирана.

45′

Почивка.

42′

Каранга "наказа" съдията.

Той него - не.

39′

ГРЕДА!

ЦСКА едва не си върна бързо превъзходството в резултата!

Късметът на "червените" им изневери в тази ситуация.

35′

ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:1!

Попадение на Моци от дузпа!

34′

Жълт картон за Недялков и ДУЗПА за Лудогорец!

33′

Бодуров с няколко добри прояви и в отбрана.

Националът е в страхотна форма и кондиция днес.

32′

Жълт картон за Горалски.

30′

Две поредни ситуации за "червен" гол.

Лое стреля с глава, но Браун спаси, а още в следващата атака Десподов шутира, но доста неточно.

Снимка 329063

24′

Официално предупреждение и за Лое, за реакцията му срещу Вандерсон.

23′

Жълт картон за Вандерсон, който бутна едно от децата, подаващи топката.

15′

Засада на Десподов.

10′

ГООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0 за ЦСКА!

Бомбастично попадение на Николай Бодуров от далечна дистанция!

Снимка 329070

8′

Каранга пада в половината на Лудогорец.

Фаул за "армейците".

Нищо интересно след изпълнението на статичното положение.

7′

Корнер за ЦСКА.

Акциите на домакините зачестиха.

Този път в центъра на събитията беше Десподов.

Ситуацията приключва с далечен изстрел на Тиаго.

Снимка 329068

4′

Атака за ЦСКА.

Рафаел напада по крилото, но е спрян от Натанаел.

3′

Невероятна атмосфера на "Армията"!

На дерби, като на дерби.

1′

21. Кевин Кубемба 37. Жоао Пауло Араужо

ЦСКА приема Лудогорец в гвоздея на четвъртфиналите в турнира за Купата на България. Срещата стартира в 17:30 часа, на стадион "Българска армия". Победителят ще се определи в един сблъсък.

Двубоят е очакван с огромен интерес. На стадиона се очакват над 10 000 фенове на "червените", които да подкрепят любимците си в може би най-важния мач за отминаващата година.

Очаква се времето да бъде отлично за декември - около 9-10 градуса.

Пламен Марков: ЦСКА желае силно купата и промяна във футбола ни

"Срещу нашия клуб има тенденция в отсъжданията"

Двата тима няма с какво да се изненадат, затова и не се очаква двамата треньори Стамен Белчев и Димитър Димитров да променят своите подходи.

Наставникът на домакините най-вероятно ще направи само една промяна в състава, победил Берое с 6:0.

ЦСКА ще направи 11-и опит да победи Лудогорец като домакин. Тимът вече стори това през този сезон, но като гост в Разград с 2:1. Втори пореден успех над "орлите" би имал много сериозен положителен ефект от психологическо естество.

Фернандо Каранга: ЦСКА има големи шансове срещу Лудогорец

Каранга: Мотивацията е на 100%, фаворити сме срещу Лудогорец

"Подготвен съм за техните провокации"

Разградчани ще се опитат да продължат добрата си серия на "Армията". Херо обмисля да използва същата схема от равенството 1:1 с Хофенхайм в Лига Европа.