ЧАВДАР (Бяла Слатина) - ЦСКА 0:3 - краен резултат
36' - ГОЛ!!! 0:1
- Гийом бележи с глава, след като Йордан Юруков центрира добре отляво
72' - Изпусната дузпа!!! Вратарят на Чавдар Цветан Димитров спаси дузпа на Велизар Димитров
73' - ГОЛ!!! 0:2 - Пицурка реализира втори гол за ЦСКА, след центриране от корнер.
83' - ГОЛ!!! 0:3 - Пицирка вкарва втория си гол в мача, след като преодоля двама бранители на домакините.

Съставът на ЦСКА: Пиргов, Котев, Тунчев, В. Илиев, Й. Тодоров, Г. Илиев, Й. Юруков, Р. Петров, Петре, В. Димитров, Гийом

======================================================
ХЕБЪР - СЛАВИЯ 1:3 - краен резултат
21' - ГОЛ!!! 1:0 - Красимир Петров премина през отбраната на "белите" и преодоля Амбарцумян.
45' - ГОЛ!!! 1:1 - Тодор Колев е точен от близко разстояние след подаване на Керчев.
65' - ГОЛ!!! 1:2 - Симонович даде преднина на Славия, след като получи отлично подаване от влезлият малко по-рано на терена Мартин Стефанов.
81' - ГОЛ!!! 1:3 - Тодор Колев вкара втория си гол в мача, след като се освободи от бранителите на домакините.

Съставът на Славия: Амбарцумян, Вл. Иванов, Караславов, Джамбазов, Мечечиев, Керчев, Стойков, Симонович, Р. Рангелов, Илиев, Т. Колев

АКБ МИНЬОР (Раднево) - ЛОКО (Пд) 1:6 - краен резултат
3' - ГОЛ!!! 0:1
- Владислав Златинов вкарва на Иван Кънев с прехвърлящ удар.
30' - ГОЛ!!! 0:2 - Христо Златински бележи от дузпа, след което десетина фена на Локо (Пд) нахлуват на терена и се налага прекратяване на двубоя за 3-4 минути, докато бъдат изведени от игрището.
37' - Изпусната дузпа!!! - Стоян Колев спасява удар от бялата точка на Светослав Гърков
47' - ГОЛ!!! 0:3 - Явор Въндев вкарва трето попадение във вратата на домакините след подаване на Ангел Йошев.
52' - ГОЛ!!! 1:3 - Борислав Иванов, оставен сам намалява резултата.
55' - ГОЛ!!! 1:4 - Дани Кики отново прави преднината на Локо (Пд) изразителна.
83' - ГОЛ!!! 1:5 - Вратарят Кънев загуби топката, Зоран Златковски му я отне и вкара.
84' - ГОЛ!!! 1:6 - Игнат Дишлиев също се разписа във вратата на АКБ Миньор.

Съставът на Локо (Пд): Колев, Бачков, Алекс, Самокишев, Йошев, Хр. Златински, Анев, Горанов, Даксун, Въндев, Вл. Златинов

КАЛИАКРА - ЛОКО (Сф) 0:1 - краен резултат
88' - ГОЛ!!!
0:1 - Станислав Руменов, който замени контузения Иван Павлов се разписа във вратата на Калиакра.

ВИХЪР (Горубляне) - БЕРОЕ 0:4 - краен резултат
26' - ГОЛ!!! 0:1 -
Даниел Митев
52' - ГОЛ!!! 0:2 - Здравко Тодоров
79' - ГОЛ!!! 0:3 - Тодор Симов
84' - ГОЛ!!! 0:4 - Герасим Заков

ЧЕРНОМОРЕЦ (Бс) - ДОБРУДЖА 5:0 - краен резултат
8'- ГОЛ!!! 1:0
- Диян Христов
14' - ГОЛ!!! 2:0 - Диян Христов
32' - ГОЛ!!! 3:0 - Диян Христов
46' - ГОЛ!!! 4:0 - Орлин Старокин
63' - ГОЛ!!! 5:0 - Орлин Старокин

МАРИЦА - БОТЕВ 1:2 - краен резултат
39' - ГОЛ!!! 1:0
- Георги Христов
68' - ГОЛ!!! 1:1 - Емил Урумов
78' - ГОЛ!!! 1:2 - Емил Урумов

СПАРТАК (Пд) - ВИХРЕН 1:2 - краен резултат
44' - ГОЛ!!! 0:1 -
Петър Димитров
64' - ГОЛ!!! 1:1 - Емил Аргиров
88' - ГОЛ!!! 1:2 - Сержиньо

ШУМЕН - ЛИТЕКС 0:2 - краен резултат
27' - ГОЛ!!! 0:1
- Петър Златинов откри, след като необезпокояван от бранителите на Шумен вкара в горния ляв ъгъл във вратата на домакините
54' - ГОЛ!!! 0:2 - Сандриньо вкарва от дузпа

МОНТАНА - СПАРТАК (Вн) 1:1 в редовното време и 3:1 след продължения и дузпи
72' - ГОЛ!!! 0:1
- Тодор Радомиров
79' - ГОЛ!!! 1:1 - Георги Георгиев (дузпа)
При дузпите: 0:0 Борислав Георгиев (изпуска), 1:0 Йордан Тодоров, 1:1 Траян Радулов, 2:1 Цветко Иванов, 2:1 Владимир Пекин (изпуска), 3:1 Мирослав Aнтонов, 3:1 Боян Илиев (изпуска)

Р. СПОРТИСТ - ЧЕРНОМОРЕЦ Бургас (Сф) 2:0 - краен резултат
48' - ГОЛ!!! 1:0 -
Петър Аджов
72' - ГОЛ!!! 2:0 - Васил Киров (дузпа)

НЕСЕБЪР - СЛИВЕН 0:1 - след продължения
108' - ГОЛ!!! 0:1 -
Иван Иванов

ПИРИН (Бл) - БЕЛАСИЦА 1:0 - краен резултат
14' - червен картон!!! Вратарят на Беласица Бахтарлиев е изгонен от терена.
80' - червен картон!!! И домакините останаха с десет човека, след като е изгонен Костадин Марков.
90' - ГОЛ!!! 1:0 - Светослав Дяков се разписва от дузпа секунди преди края на двубоя

ДУНАВ - МАРЕК 3:0 - краен резултат
41' - ГОЛ!!! 1:0 - Костадин Хазуров се разписа с глава след центриране
62' - ГОЛ!!! 2:0 - Отново Хазуров е точен, след като сам напредна и необезпокояван покачи на 2:0.
90' - ГОЛ!!! 3:0 - Цветков прави резултата класически.