ГОЛ на Адениджи беше отменен заради засада.

Фамозен ГОЛ на Адениджи! Бабатунде се разписва с атрактивна задна ножица!

75′

Донев заменя Киров.

72′

"Сините" остават все така безидейни в предни позиции. Няма да е изненадващо, ако голът в полза на тима (ако има такъв) падне след изява на халф или защитник на отбора.

70′

Нов опит на Нар да порази целта. Отново със същата успеваемост...

68′

Втори жълт картон за Даскалов. Царско село остава с човек по-малко на терена.

65′
61′

Аниете заменя Иванов.

60′

Поредица нарушения и в двете половини от терена. Играта се накъса.

59′

Шут на Бурабия от далечна дистанция. Нищо опасно пред вратата на Царско село.

55′

Нар стреля, топката удари в тялото Адениджи. Бабатунде на практика спаси гол в полза на тима си.

54′

Рамадан стреля, Чворович спасява по завиден начин.

53′

Футболист на Царско село пада в наказателното поле. Дузпа няма.

52′

Рокадата с включването на Бурабия все още не постига търсения ефект.

46′

Орачев е заменен от Бурабия.

45′

Играта е подновена.

45′

Почивка.

44′

Пропуск на Костадинов! Левски можеше да открие резултата в края на тази първа част.

42′

Страхотен удар на Ганчев, Чворович спасява тима си!

40′

Люпко Петрович не изглежда особено спокоен от случващото се на терена. Явно има какво да каже на футболистите си в паузата.

37′

Няколко акции в синьо през Александров, които обаче не постигат целта си.

32′

Жълт картон за Даскалов.

28′

Изстрел на Нар. Стражът на съперника се справя с опасността.

26′

Силен шут на Адениджи, гол не пада.

25′

Нарушение срещу вратаря на "сините". Играта е временно спряна.

24′

Корнер за Царско село. Опасността е предотвратена.

20′

Пиргов не успява да се разпише от близка дистанция.

16′

Жълт картон за Кременлиев.

14′

Нар шутира опасно, вратарят спасява.

12′

Слабо центриране на Галин Иванов, след което скоростната акция на "сините" приключи преди да е започнала.

10′

Статична игра от страна и на двата тима. Мачът, до момента, не е особено любопитен за наблюдаване.

8′

Символичните домакини в мача стоят повече от добре срещу именития си съперник на терена.

6′

Нар е фаулиран за трети път от началото на срещата.

5′

Неуверени действия на Адениджи в откриващата част от двубоя.

4′

Центриране на футболистите на Царско село, "синята" защита се справя с опасността.

3′

Очакван натиск на гостите в началните секунди от двубоя.

1′

9 Александър Аспарухов Мехди Бурабия

Левски се изправя срещу Царско село в мач от 1/16-финалите на Купата на България.

"Сините" ще опитат да не повторят грешката на ЦСКА-София, който вчера отпадна от втородивионният Локо (София) на "Надежда".

Двубоят между Царско село и Левски също е на този стадион.

В състава на "сините" заради травми аут за срещата са капитанът Веселин Минев, младокът Божидар Краев и нападателят Илиан Мицански.

Последният бе гласен да започне за първи път като титуляр за сините, след като подписа с тима в началото на месец септември.

Срещу Царско село със сигурност Люпко Петрович дава шанс на футболисти, които досега по-малко са били на терена.

На вратата застава Иван Чворович. Вчера сърбинът с български паспорт навърши 31 години и почерпи колегите си и треньорския щаб. Това е и официален дебют за него със синята фланелка.

Царско село пък излиза пределно мобилизиран срещу "сините". Тимът се намира на осмо място във временното класиране на Втора лига - има 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в 6 мача.

От клуба признаха, че ще се хвърлят сериозно на "сините", тъй като доста хора в него са свързани с ЦСКА.

Като се започне от собственика Стойне Манолов, мине се през директора Иво Котев и старши треньора Тодор Янчев и се стигне до част от играчите, които са юноши на "червените".