Отборите на Септември и Лудогорец се изправят един срещу друг в осминафинален двубой от Купата на България. "Орлите" са абсолютен фаворит срещу лидера във Втора лига.
Очакванията са, че Станислав Генчев ще заложи сред титулярите на голяма част от футболистите, които получават по-малко шансове за изява. Това е с цел звездите Марселиньо, Вандерсон, Лукоки и др. да бъдат съхранени за предстоящите важни мачове на разградчани от първенството и Лига Европа.
В игра се очаква да се завърне и бразилският вратар Ренан. Припомняме, че в края на септември той беше опериран от херния.
Септември е в серия от седем поредни победи, като момчетата на Милен Радуканов са безкрайно амбицирани да се докажат срещу футболния хегемон на България.
"Заради снеговалежа теренът няма да е в най-доброто си състояние, което ще изравни донякъде силите с Лудогорец", коментира пред "Меридиан мач" спортният директор на столичани Кристиян Добрев.
"Ще играем с всички титуляри, защото следващият ни мач е чак в неделя и има време за възстановяване. Наясно сме, че едва ли ще спечелим Купата на България, но защо да не елиминираме Лудогорец? Преди година стигнахме до полуфиналите. Треньорът ще подготви отбора и според мен ще сме готови и за продължения, и за дузпи", коментира още шефът на лидера във Втора лига.
Главен съдия на срещата е Георги Николов, с помощници Владимир Велев и Борислав Колев. Делегат на БФС е Николета Вълкова, а работата на реферите зорко ще следи Кирил Лозанов.
united 17
на 04.12.2019 в 11:40:20 #2п.п. всъщност, сега като поразгледах по-подробно мача и "предложенията" на букитата, вече имам и реални колебания за 0-0, където коеф. е 15.00 !!!
united 17
на 04.12.2019 в 10:47:46 #1Мисля да си направя един предколеден подарък днес с този коеф 11.00 за 1-ца !!!