Старши треньорът на Левски Илиан Илиев не подозира как може да комплексира Христо Стоичков, ако го бие днес. Варненецът се е изправял два пъти срещу Камата и все още няма загуба от него.

Миналият сезон Илиан Илиев и неговият Берое врътнаха 1:1 под Аязмото срещу "оранжевите" на Стоичков. Берое поведе рано-рано още в 10-ата минута, но Литекс изравни 20 минути по-късно, припомня "7 дни спорт". Срещата ще се запомни и с три червени картона. Вече като треньор на Левски Илиев има един мач срещу Литекс на Стоичков.

"Сините" победиха четата на Камата на "Герена" с 2:1, а головете вкараха Карвальо и Райков. Дали пък Илиан Илиев не се оказа сериозна хапка за Христо Стоичков. Двата тима са в миникриза, след като Литекс направи 2:2 с Локо (Пд) у дома, а Левски падна от Ботев (Пд) под тепетата.

Треньорите ще искат да вдигнат тимовете си, макар и пред празни трибуни. Ако пък Илиан вземе поредния двубой рещу Стоичков, ще се окаже един от малкото, които не са падали то четата на Камата. Явно наставникът на "сините" има лек срещу младоците от Литекс и ще го приложи и днес.