Хасково потрепери, но се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на страната.

Елитният тим падна с 0:2 като гост на Банско, но благодарение на успеха с 3:0 в първия двубой, продължава напред.

Втородивизионният тим откри още в 10-ата минута, след като Мартин Станков успя да се разпише.

Малко по-късно Виктор Шишков пропусна още едно чисто положение за Банско, но вторият гол все пак дойде след почивката.

Венци Бенгюзов увеличи аванса на банскалии и голямото треперене в редицата на Хасково можеше да започне. Гостите обаче бяха улеснени от травмата на Бенгюзов, който определено бе най-добрият на терена за банско. Останали без мотора си, домакините в крайна сметка не успяха да добутат мача до продължения.