Турнир: Купа на България Стадион: "Ивайло", гр. Велико Търново Зрители:

Край на мача.

72′

Резервата Симеон Мечев получи на добра позиция и нанесе удар, но не затрудни Караджов.

55′

Арда направи добра атака, при която Господинов излезе неразчетено. Прехвърлящият удар на Коконов обаче не намери очертанията на вратата.

48′

Станев проби отдясно и центрира в наказателното поле. Ангелов отправи удар с глава, който мина на сантиметри от целта.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

33′

ГОООЛ ЗА АРДА! Иван Тилев се разписа. Коконов центрира в наказателното поле, където Господинов изби. Топката стигна до Тилев, който успя да я вкара във вратата.

21′

Кольо Станев също опита късмета си, но топката излезе в аут.

20′

До момента гостите играят по-добре на "Ивайло". Кърджалийци отправиха два точни удара към вратата на Етър.

9′

Удар на Румен Руменов не затрудни Господинов.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

16. Симеон Мечев 71. Пламен Крумов

Отборите на Етър и Арда се изправят един срещу друг в ранния осминафинален двубой от днешната програма в турнира за Купата на България. Двата тима са заети с различните си цели в шампионата, но въпреки това са пределно мотивирани да оставят диря и в надпреварата за националното отличие.

Етър подписва с Ромиш Айви Натаниел Белграве днес

Етър подписва с панамец днес

Последният клуб на Натаниел е колумбийският Алианса Петролера

Наставникът на домакините - Александър Томаш вече обяви, че ще гласува доверие на част от резервите за днешния мач. Специалистът не може и да разчита на контузения Даниел Младенов и получилия червен картон срещу Локомотив (Пд) - Здравко Илиев.

Преслав Боруков си изпатил от бързата слава

По думите на Томаш

Съвсем скоро се очаква "болярите" да се подсилят и с 16-годишния панамец Ромиш Белграве, който едва ли ще бъде картотекиран дори за следващата шампионатна среща за великотърновци.

Арда пък идва в старопрестолния град в опит за постигне първа победа над Етър във Велико Търново. През ноември кърджалийци направиха 0:0, а през пролетта на миналата година двата тима също не излъчиха победител - 1:1.

Арда взима освободения от Левски Алекс Петков

Освободен от Левски няма да стои дълго без отбор

Алекс Петков е получил предложение от Арда

Наставникът на гостите Николай Киров е специалист в турнирните битки, като се очаква да не прави сериозни рокади в своя състав. Има вероятност атаката на "сините" да бъде водена от Тонислав Йорданов.

Очаква се развитие и по трансфера на освободения от Левски централен защитник Алекс Петков.

Арда се раздели с Михаил Александров

По взаимно съгласие

Главен съдия на срещата е Станимир Тренчев, с помощници Павлин Михайлов и Георги Минев. Делегат на БФС е Димитър Петров, а работата на реферите зорко ще следи Кольо Данев.