Черно море се класира за полуфиналите от турнира за Купата на страната. "Моряците" победиха с 1:0 Пирин на "Тича". Единственото попадение бе дело на Станислав Стоянов и падна в 68-ата минута на празна врата.

Първото по-интересно положение бе в 8-ата минута. Алекс изпълни фаул, но топката се отби от стената. Нарушението бе срещу Мирослав Манолов, който бе изнесен с носилка, но се върна на терена и доигра мача. В 10-ата минута Даниел Георгиев стреля, но неточно. Две по-късно и гостите стигнаха до първия си удар. Метушев с глава обаче би покрай вратата. Пирин успя да неутрализира домакинския натиск и изравни играта.

Едва в 33-ата минута се случи нещо интересно. Периш стреля с външен фалц, но топката мина на сантиметри от сглобката на вратата. В 42-ата минута Дани Георгиев стреля от границата на наказателното поле през куп от играчи, но Чавдаров спаси. Веднага след това Метушев с глава свали, но Коемджиев не игра с топката.

В 50-ата минута Алекс уцели гредата след изпълнение на фаул. Четири по-късно младока Тодор Колев изведе Тигран сам срещу вратаря, но арменецът не игра с топката. В 64-ата се стигна до нов пропуск за „моряците”. Алекс подаде на Миро Манолов, който вместо да стреля пробва да потърси Тигран успоредно на голлинията, но Чавдаров с мъка изби.

В 68-ата минута Чавдаров се сблъска със съотборник и падна на земято. В този момент Станислав Стоянов от границата на наказателното поле вкара за 1:0. След гола Пирин опита да върне попадението . „Орлетата” стигнаха до няколко опасни положения. В същото време обаче оголиха защитата си и позволиха на домакините също да направят хубави атаки. До нов гол обаче не се стигна.

ЧЕРНО МОРЕ – ПИРИН 1:0
1:0 Ст. Стоянов (68)

33.Кр. Колев, 4.К. Джоров, 5.Н. Домакинов, 15.Ал. Александров, 3.Периш, 23.Георгиев, 7.Стоянов, 13.Т.Колев (71 – 10.К. Мирчев), 30. Алекс, 31.Манолов, 14.Тигран (65 – 9.Моке)

12.Чавдаров, 3.Н. Бодуров, 5.Д. Коемджиев, 13.Анд. Стоев, 25.Ризов, 8.Св. Дяков, 10.Паланков (77 – 14.Витанов), 15.К. Николов (71 – 7.Костадинов), 18.Б. Хазуров, 21.Пиетробон, 11.Метушев