Днес започват 1/16-финалите на турнира за Купата на България. Всички мачове стартират в 16:00 часа и ще бъдат следени на живо в ТОПСПОРТ.

Шампионът на България Лудогорец гостува във Враца на местния Ботев. Този двубой ще бъде предаван пряко по "Диема Спорт".

Много интересно се очертава да бъде във Велико Търново, където местият Етър приема Нефтохимик. Дебют начело на бургазлии ще направи треньорът Христо Янев, който миналия сезон вдигна Купата начело на автентичния ЦСКА.

Останалите срещи от днешната програма са Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора), Черноморец (Балчик) - Локомотив (Пловдив), Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград) и Ботев (Гълъбово) - Монтана.

В тази фаза на турнира няма реванш. Двубоите са в една среща и победителите, които ще играят на 1/8-финал, ще станат ясни още днес.