Още един футболист на ЦСКА се разделя с отбора. Става въпрос за младока Симеон Златев. Играчът дойде на „Армията” от Черноморец и бързо грабна окото на старши-треньора Стойчо Младенов. Златев изкара цялата зимна подготовка с „армейците”, но снощи си взе довиждане с тях. Той тръгва към Украйна, където ще играе в Металург (Донецк).
Симеон Златев е благодарил на Младенов за престоя си в ЦСКА. Той става поредният продаден през зимната пауза. След като от страна на ръководството бяха обещани титли и евроуспехи в следващите години, а наставникът пожела да се стопират продажбите зад граница бяха засилени Кирил Котев и Георги Илиев в Китай, а също така се очаква и трансфер на Велизар Димитров в Унгария.
Преди тях бяха трансферирани също без одобрението на Стойчо Младенов Георги Чиликов и Абдер Кабус. Кевин Амунике пък премина в шведския Ньоркьопинг.
Бъдещият тим на Сиемон Златев Металург (Донецк) се намира на 12 място в настоящото издание на украинското първенство.
Златев отказа на ЦСКА, преминава в Металург (Донецк)
21.02.2008 10:39:38
Източник: Антон Станков
Симеон Златев (вдясно) напусна ЦСКА.
MOPE
на 23.02.2008 в 03:44:21 #13www.ole-bg.com "Гладна мечка хоро не играе." Това е казал народът, но май не е бил много прав. Такова хоро се вие в Борисовата градина напоследък, че ако се хванеш на него, няма начин да не ти се завие свят. Хора, танци, ръченици и т.н. Води го Александър Томов с точка на челото. Разпродаде ЦСКА за няколко дни. Играчите бяха с обърнати джобове неотдавна, искайки заплатите и премиите си. И на Лупи му се дотанцува. По индийски мотиви. Велизар Димитров и Валентин Илиев вече са минало на армейците. Трансферът на Данчо Тодоров е въпрос на дни. За отбор, който ще се бори за спечелване на шампионска титла и промоция в Шампионската лига, действията на провалилия се политик изглеждат, меко казано... Че няма пари в ЦСКА знае всеки, който малко или много се интересува от футбол. Но да продадеш сърцето на отбора насред зимната пауза, и то дни преди наближаващия 60-и юбилей на клуба, си е чиста проба измекярство. Феновете май няма да са съгласни да видят нечии лица на Българска армия. автор: ole-bg.com,
Non Mollare Mai
на 21.02.2008 в 11:57:50 #12Абе, Тъпспорт, това момче никога не е подписвали с кочината, вие подлудяхте ли - само дето изкара подготовка с мърльовците и си загуби времето и нервите, да му събират кинти за свръхбагаж в Анадола и да се лашка с рейс 800 километра из Испания - нейсе - поне видя свят
red scorpion
на 21.02.2008 в 11:34:45 #11Много силно звучи ...ОТКАЗА НА ЦСКА. Сигурен съм че това момче е бленувало да играе в ЦСКА, но нещо не са го харесали. Пак силни епитети използвате Топспорт
APOCALYPSE
на 21.02.2008 в 11:25:46 #10А всъщност последното беше за Ред Варна
APOCALYPSE
на 21.02.2008 в 11:17:52 #9rudy Регистриран на: 22.06.2007, 22:17 Мисля да кандидатствам за Дон Балон....
MJ
на 21.02.2008 в 11:00:29 #8JOMA
rudy
на 21.02.2008 в 10:58:38 #7сега да върне парите за храна и престой по лагерите, и пътните.
Red Varna
на 21.02.2008 в 10:54:03 #6APOCALYPSE

APOCALYPSE
на 21.02.2008 в 10:43:07 #5Ексклузивна информация: "Петре с тежка контузия до края на сезона". На вчерашното занимание на футболистите на ЦСКА, което по примера на Ододжи тренирали с нахлупени на главите долнища на анцузи внезапни Петре изчезнал от полезрението на треньорите и съотборниците си. Не се появил и на вечерния разбор преди лягане. На сутринта не бил открит и в бунгалото. На сутрешнтата тренировка точно когато всички се били примирили с мисълта, че той е поредният тръгнал по стъпките на Лима и Соуса се чули неистови викове за помощ. С най голяма изненада футболистите видяли край страничната линиа да се подава главата на Гъргоров, който бил хлътнал в отводнителната шахта на терена, защото от сигурен източник разбрахме, че по нареждане на Александър Томов предпазните решетки на всички канали в Панчерево били вдигнати за претопяване в Кремиковци за закърпване на положението там. За щастие на Бадема, той паднал точно върху.... раменете на Петре, когото сполетяла същата съдба на предишната тренировка, прикоето последния е получил фрактури и на двете ключици. Така премръзнал, натрошен и интоксикиран (всеизвестно е, че футболистите на ЦСКА ползват шахтите за да се облекчават поради липсата на тоалетни) Петре ще се лекува най-малко до края на този сезон. След спешна среща на ръководството по този случай се стигнало до решение да се привличат от този момент нататък или по-високи играчи или шахтите дасе направят по-плитки...
УмеренЦСКА
на 21.02.2008 в 10:29:53 #4"...или журналята пак спят..." По-скоро карат "линията"...
gogoto
на 21.02.2008 в 10:25:55 #3....или журналята пак спят... ================= Ъхъ!
УмеренЦСКА
на 21.02.2008 в 10:24:49 #2Симеон Златев не е играч на ЦСКА и ЦСКА не го е продал... Намерил си е място за добри пари и си е отишъл, като е благодарил, че ЦСКА му осигури добри условия за зимна подготовка.
черноморец
на 21.02.2008 в 10:17:16 #1Че той не е ваш играч бе, как сте го продали!?
....или журналята пак спят...