Юношите старша възраст на ЦСКА (родени 1989 година) разнебитиха Левски-Раковски с 4:0. Срещата се игра на стадиона на „Червено знаме", а домакините имаха пълен превес през цялото време. С хеттрик се отличи талантливият нападател Димитър Димитров, а един гол добави капитанът на отбора Кристиян Узунов. Още в 20-ата минута Димитров изведе „червените" напред в резултата след гол с глава. В 35-ата минута защитникът Узунов покачи на 2:0. През второто полувреме домакините вкараха нови две попадения. Първо в 70-ата минута Митко Димитров завърши асистенция на Александър Тонев от ляво, а десет минути по-късно отново той оформи крайното 4:0 пак след пас на Тонев. За ЦСКА играха вратарят Иван Караджов, който е част и от първия тим, както и Николай Чипев, който в момента е без отбор.

Съставът на ЦСКА: Караджов, Ст. Василев, Росен Колев (46 - Кр. Зафиров), Узунов, Брестовички, Чипев (88 - Чолаков), Зотов (50 - Марио Филипов), Д. Димитров, Ал. Тонев, Ив. Димитров (60 - Димитър Дечев), Енчо Лазаров.