Юношите от Академия ЦСКА до 15 и 17 години имаха мачове от елитните групи срещу връстниците си от Септември, които се изиграха на терена на ВТУ "Тодор Каблешков".

В първата среща ЦСКА U15 победи с 1:0. Единственото попадение в двубоя падна след почивката и бе дело на Димитър Петров, който се възползва от асистенция на Александър Кожухаров.

Във втория за деня мач тимът до 17 години отстъпи с 1:2 на Септември. През първото полувреме младите "армейци" показаха по-добра игра и логично откриха резултата чрез Георги Чорбаджийски. Малко преди почивката обаче гостите стигнаха до изравнително попадение. През втората част "червените" опитаха да стигнат до победата, но късметът бе на страната на Септември, които успяха да реализират втори гол и така спечелиха двубоя с 2:1, информира сайтът на ЦСКА.

Браян Пеле е исканият от ЦСКА френски флангови футболист?