Отборът на ЦСКА при 19-годишните победи връстниците си от Хебър (Пазарджик) със 7:1. Двубоят от елитната юношеска група се игра на базата в Панчарево.

Клубният сайт на "червените" предаде информация след успеха:

"През първото полувреме младите армейци тотално надиграха своя опонент и не оставиха съмнение в класата и превъзходството си. Цветомир Цанев откри резултата в началото на срещата след хубаво подаване на Данаил Стойчев.

Левски - ЦСКА 0:2 (Развой на срещата по минути)

Разписаха се Кейта и Кайседо

Малко след това отново той покачи на 2:0. Мартин Аврамов направи резултата класически след пас на Кристиян Атанасов, а капитанът Мартин Смоленски покачи на 4:0, след много прецизно подаване на Александър Бучков. Последва леко отпускане в редиците на червените и гостите от Пазарджик успяха да отбележат почетно попадение, но веднага след това инкасираха пети гол във вратата си, дело на Цветомир Цанев, който оформи своя хеттрик. Така двата състава се оттеглиха на почивка при резултат 5:1.

През втората част доминацията на ЦСКА продължи и Димитър Горанов записа името си сред голмайсторите след асистенция на влезлият в игра Марк-Емилио Папазов. Крайното 7:1 оформи Георги Манев, след подаване на Мартин Аврамов.

Стоичков преди Вечното дерби: Четирите букви са над всички!

"Вечерта купонът да е за милионите "червени" сърца"

По този начин момчетата на Добромир Митов продължиха победната си серия и се поздравиха с напълно заслужена победа."

Стартов Състав: Ивайло Илиев (к), Александър Бучков, Калоян Пехливанов, Мартин Аврамов, Кристиян Атанасов, Алпай Рамадан, Мартин Смоленски (к), Георги Манев, Данаил Стойчев, Димитър Горанов, Цветомир Цанев.

Резерви: Борислав Иванов (в), Веселин Борисов, Георги Радев, Мартин Сотиров, Христо Арсов, Цветомир Йорданов, Марк-Емилио Папазов.

Старши треньор: Добромир Митов