ЦСКА U16 победи връстниците си от Национал с убедителното 4:0 за Купата на БФС и продължава напред към полуфиналите в турнира. Двубоят се игра на терена на ВТУ "Тодор Каблешков".

Първата среща между двата отбора завърши наравно 3:3. Днес момчетата на Румен Трифонов не оставиха никакво съмнение в своето превъзходство и тотално надиграха своя опонент.

Ето какво пише в сайта на ЦСКА за срещата:

"През първото полувреме Георги Димитров откри резултата, след като се възползва от подаване на Кристиян Грозданов. Малко след това отново той покачи на 2:0, след точно изпълнена дузпа. При този резултат двата състава се оттеглиха на почивка.

През втората част отново Георги Димитров се разписа за 3:0, оформяйски своя хеттрик. За крайното 4:0 се разписа Алесандро Николов, който получи много добро подаване от Росен Божинов.

Така с общ резултат от двете срещи 7:3 младите армейци се класираха уверено за полуфиналната фаза от турнира за Купата на БФС".