ЦСКА U15 победи Локомотив (Пловдив) с 5:0 в среща от десетия кръг на Елитната група, която се игра на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

Кристиан Грозданов беше точен от дузпа в 17-та минута за 1:0. Тя беше отсъдена за игра с ръка на противников футболист.

В 23-та Росен Маринов удвои преднината ни след подаване отдясно на Кристиан Георгиев. На старта на второто полувреме Георги Димитров се разписа за 3:0 след центриране отляво на Георгиев.

Иван Нешков вкара четвъртия гол в 50-та минута след асистенция на Грозданов, а Велин Василев оформи крайното 5:0.

В следващия кръг "червените" гостуват на Славия.

Феновете на ЦСКА благодариха на правителството и Кралев за "Армията"

Вижте съобщението на Сектор "Г"

Стартов състав: Кристиян Димитров (в), Браян Стефков, Росен Маринов (к), Кристиан Петров, Лъчезар Иванов, Иван Нешков, Кристиан Грозданов, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Наско Цеков, Георги Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Мартин Стоянов, Никола Чукаров, Васил Маринов, Майкъл Рангелов, Тодор Петков, Велин Василев, Тодор Костадинов

Треньори: Атанас Борносузов и Ивайло Иванов