ЦСКА разгроми втородивизионния Чавдар (Етрополе) в контрола, закрита за фенове. Срещата, която се игра на „Българска армия" завърши 5:0 за „червените". В стартовия състав, както и в предходните тестове попаднаха предимно некакртотекирани играчи.

Любопитен факт бе, че сред избраниците на Стойчо Младенов попаднаха едва двама българи - Макенджиев и Венков. Иначе головете станаха дело на Платини (5), (49). Сержиньо (7), Венков (38), Тасио (47). Капитан на ЦСКА беше Мишел Платини.

Първото попадение падна в 5-ата минута, когато Сержиньо центрира към Платини, койсто с глава откри резултата.

Само две минути по-късно, двамата си размениха ролите и капитанът в този мач подаде към дошлия от Локо (Пд), който удвои. В 38-ата минута Сержиньо свали топката за Венков, който не се поколеба и стреля за 3:0.

В 47-ата минута Тасио след отличен финт вкара за 4:0. Две минути по-късно Платини вкара вторият си гол в мача. През второто полувреме влязоха предимно юноши на „армейците", които стояха добре на терена.

ЦСКА домакинства на Локо (Пд) в събота в Сливен.