ЦСКА завърши лагера в Австрия със загуба

"Червените" отстъпиха с 0:4

86′

Виталие Дамаскан стреля с глава след центриране отдясно, но топката мина покрай гредата.

71′

ГОЛ! Каталин Голофка! Футболистът завърши с прецизен удар добре организирана атака на румънския отбор.

69′

Бранислав Нинай отправи техничен диагонален изстрел от границата на наказателното поле. Топката обаче мина над напречната греда.

66′

Опасно центриране на Станислав Шопов в пеналтерията на Сепси. Никой от съотборниците му обаче не засича топката.

62′

Новото попълнение Брадли де Нойер и звездата Жорди Кайседо се присъединиха към играта.

54′

Папазов засече центриране на Лазар Туфекджич, но ударът му не затрудни вратаря Роланд Нишули.

48′

Влезлият като резерва Марк-Емилио Папазов отправи мощен изстрел от границата на наказателното поле, но топката не намери рамките на вратата

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

ГОЛ! Козмин Матей! Александру Тудорие напредна добре и подаде към Матей, който с прецизен удар преодоля Димитър Евтимов.

41′

Центриране от пряк свободен удар на Йоан Баи в наказаателното поле. Никой от съотборниците му обаче не успява да играе с топката.

36′

Силите продължават да са изравнени на терена, но играчите на ЦСКА не успяват да стигнат до чисто положение.

35′

Иван Турицов отправи центриране към Махмутович, който обаче се размина с топката и не последва нищо опасно за Роланд.

27′

Опасна контра на румънците отляво завърши с остро центриране на Николае Паун. Димитър Евтимов обаче внимаваше и хвана топката.

19′

"Армейците" владеят повече топката, но все още не успяват да намерят пролука в румънската защита.

8′

ГОЛ! Бранислав Нинай! Футболистът се възползва от сериозна неориентация на "червената" отбрана и с глава засече центриране от ъглов удар, пращайки топката във вратата.

4′

ГОЛ! Козмин Матей! Димитър Евтимов напусна наказателното поле, опитвайки се да пресече извеждащо подаване, но не пое топката добре и Матей прати кълбото опразнената врата.

1′

Саша Илич Кристиано Берготи

Днес ЦСКА ще изиграе четвъртата си контрола по време на летния подготвителен лагер в Австрия. Съперник на българския гранд е румънския тим Сепси.

До момента отборът на Саша Илич записа две загуби и една победа в контролите. Румънците пък са със 100-процентов актив в приятелските мачове досега това лято. Любопитно е, че Сепси дори разгроми Ференцварош в проверка. Интересно е дали Илич ще разчита за днешния мач на Жорди Кайседо, който се присъедини към лагера на "армейците" със закъснение.

Днешната контрола е с начален час 18:00 българско време.