ЦСКА загуби последната си контрола с чуждестранен съперник, преди началото на шампионата.

„Червените" отстъпиха с 0:1 в контрола с Впйводина (Нови Сад), играна в Сърбия. Старши треньорът на ЦСКА Миодраг Йешич започна със състав, който вероятно ще използва като титулярен за пролетния полусезон.

На върха на атаката беше Мартин Камбуров, подпомаган от Игнасио Варела и Ивайло Чочев.

Срещата започна с натиск на домакините. „Армейците" създадоха първата си опасна атака в 14-ата минута, когато Чочев изведе Камбуров, който стреля от 12-13 метра, но вратарят изби удара му. В 21-ата минута сърбите излязоха напред в резултата. Катай финтира Апосол Попов и с топовен шут, матира Черни.

Последва лек натиск на „червените", но положенията, създадени предимно от Камбуров, бяха пропилени.

През втората част в игра се появиха Делея, Присо и Нюаджи. Това засили нападателната мощ на ЦСКА, но не даде резултат. В 50-ата минута отново Камбуров бе в основата на най-интересното. Нападателят нацели греда след силен шут.

Последната среща на ЦСКА преди началото на шампионата е през уикенда срещу Монтана.